My Heaven Bungalows, adrasan tatil, adrasan otel, adrasan bungalow, adrasan my heaven, adrasan pansiyon,

adrasan gezilecek yerler, adrasan keşif, adrasan yemek, adrasan restaurant, adrasan yaz tatili, adrasan hotel, adrasan herşey dahil, adrasan bilgi, adrasan gezi, adrasan tekne turu,

adrasan balık avı, adrasan suluada, adrasan gelidonya, adrasan olimpos, olimpos otel, çıralı otel, olimyos bungalow, çıralı bungalow

  • tr
  • en
whatsapp
Rezervasyon Biz Sizi Arayalım

Yürüyüş

Ürün Kategorileri

Yürüyüş

Yürüyüş yapmak isteyen misafirlerimiz aşağıda verdiğimiz detaylı bilgilere göre serbest yürüyüş yapabilirler.

Yürüyüşün ciddiye alınması gereken bir etkinlik olduğunu lütfen unutmayın.. Seçtiğiniz parkur kolay olsa bile en az iki kişi yürümenizi tavsiye ediyoruz. Yanınıza mutlaka bataryası dolu bir cep telefonu, yeterli miktarda su ve yiyecek paketi, hafif yaralanmalara karşı ilk yardım malzemesi almanızı öneririz.

Musa Dağı Geçişi (Adrasan – Olympos – Çıralı)
Rota: Parkurun tamamı patikadır.
Ulaşım: Parkurun başlangıç noktasına araçla ulaşılabilir. Adrasan Hal'inin bulunduğu noktadan Kanlıdere üzerindeki köprü geçilerek yürüyüş rotasına ulaşılır. Yürüyüş sonunda eğer Çıralı'dan Adrasan'a dönecekseniz aracınızı önceden organize etmeniz gerekiyor.
Zaman: Ortalama 7 – 8 saatlik bir etkinliktir.
Uyarılar: Bu parkur uzun, dik çıkışlı – inişli zor bir parkurdur.

Adrasan – Gelidonya Feneri Yürüyüşü
Rota: Yolun tamamı patikadır.
Ulaşım: Parkurun başlangıç noktasına araçla gidilebilir.
Zaman: Bu parkur yaklaşık 7 – 8 saat sürer.
Uyarılar: Bu parkur çok uzun ve zordur. Daha önceden planlayarak bir aracın Gelidonya fenerinden patikayla indiğiniz noktada mutlaka sizi beklemesini sağlamalısınız. Dönüşü bu araçla sağlayabilirsiniz.

Karaöz - Gelidonya Feneri Yürüyüşü
Rota: Karaöz'den, Gelidonya Feneri'ne giden patikanın başlangıç noktasına kadar yol topraktır. Toprak yolun yani, orman yolunun bittiği yerden sola saparak Fener'e kadar devam eden yol patikadır. Toprak yol bisiklet kullanmaya elverişlidir. Çocuklarla yürünebilir.
Ulaşım: Adrasan – Karaöz arası 7 km. dir. Bu bölgeye sadece özel araçlarla ulaşılabilir.
Zaman: Karaöz'den Gelidonya Feneri'ne kadar yürüyüş yaklaşık 3 saat sürer. Altı yüksek araçla patika başlangıcına kadar gidilebilir. Yolun bittiği yerden patika yolla fenere yarım saate ulaşabilirsiniz.
Uyarılar: Fener'den gün batımını seyretmenizi öneririz.

Sazak Koyu Yürüyüşü
Rota: Hem patikadan hem de sürekli toprak orman yolundan yürümek mümkündür. Çocuklarla yürünebilir. Toprak orman yolunda bisiklet kullanılabilir.
Ulaşım: Adrasan Koyu'ndan Sarıkavak Köprüsü'ne vardıktan sonra köprüyü geçer geçmez Sazak Koyu'na giden toprak yol başlıyor. Toprak yolun hemen sol yamacında daha sonra toprak yola paralel gidecek parkur bulunuyor.
Zaman: Sazak Koyu'na ortalama 3 saatte gidilir.
Uyarılar: Önceden planlamak kaydıyla dönüş yolculuğu tekne ile yapılabilir.

Adrasan Koyu – Kızıl Dağ (Üçbük Kızılı) Yürüyüşü
Rota: Parkur toprak yol olmakla birlikte bazı bölümleri patikaya dönüşmüştür. Çocuklarla yürünebilir.
Ulaşım: Parkurun başlangıç noktası koyun sağ tarafında bulunan otellerin önünden fener yönüne giden yolun başladığı yerdir.
Zaman: 3 – 4 saatlik bir etkinliktir.
Uyarılar: Bu parkur yarım günlük etkinlik kapsamında düşünülmelidir. Günün erken saatleri tercih edilmelidir.

Adrasan Feneri Yürüyüşü
Rota: Parkurun kısa mesafesi toprak yoldur. Diğer kısmı patikadır. Çocuklarla yürünebilir.
Ulaşım: Parkur, Adrasan Koyu'nun sağ tarafında, konaklama tesislerinden hemen sonra başlar.
Zaman: Bu parkurun tamamı yaklaşık 3 saatlik bir etkinliktir.
Uyarılar: Bu parkur yarım günlük bir etkinlik kapsamında düşünülmelidir. Her mevsim yürünebilir. Fenerin bulunduğu noktadan gün doğumu seyredilebilir.

Ziyaretçi Defteri

Hayatın tüm stresinden uzaklaşabilmeniz için, size huzur dolu bir konaklama sunuyoruz…Sıcak, samimi ve konforlu bir ortamda kaliteli bir konaklama deneyimi yaşamak isterseniz, sizleri bekleriz!

Begüm Çakır
My Heaven size doğanın sunduğu güzellikleri keşfetme fırsatı sunarken, konforlu bir konaklama imkanı da sağlıyor. Son Söz : Gelin ve yaşayın diyorum...
Zafer İpek
Sadece kendinize ve doğaya odaklanabileceğiniz, stresli hayattan uzaklaşabileceğiniz bungalov tatili arıyorsanız burası işte tam da orası...
Jülide Yıldırım
Odalar ve yemekler süper... Çalışanlar ilgili ve güleryüzlü. Lokasyona da bayıldım. hani şarkı var ya ; deryaya yakın dünyadan uzak... ))
Canan Şen
Ailecek rahatlıkla konaklayabildiğimiz ender mekanlardan. En güzeli jakuziyi saymazsak kendimize ait bahçe ve veranda olmasıydı. Beş yıldız
Ali Kemal Yüksek
My Heaven Bungalows da Adrasan da tek kelime ile muhteşem... Sanki müstakil evinde geniş bahçende yaşıyorsun tatili...